ЗАХОДИ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

26 квітня 2017 року відбулось засідання нетрадиційної педагогічної ради.

Тема: Професійне здоров’я викладача як важлива складова його діяльності.

Мета: ознайомити викладачів з особливостями професійного та емоційного вигорання педагога; розвивати вміння та навички подолання негативних наслідків стресових ситуацій; сприяти емоційному розвантаженню з метою підвищення рівня самооцінки та самоповаги.

ПЕРЕГЛЯНУТИ МАТЕРІАЛИ ПЕДРАДИ

 

ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

6.04.2017 року відбулось відкрите засідання циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін "Видатні жінки України". Учасники заходу мали змогу не тільки більше дізнатися цікавих фактів про видатних жінок, але і випробувати власні творчі здібності у міні-вправах та поділитися враженнями.

 

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ОПИТУВАННІ.                                   ПЛАН ЗАСІДАННЯ

 


30 березня 2017 р. відбулось відкрите засідання циклової комісії будівельних та архітектурних дисциплін на тему «Формування професійної компетентності майбутніх фахівців засобами ІКТ»

Інноваційна діяльність - необхідна складова сучасного навчального процесу. Тому актуальним питанням є комп’ютерна обізнаність викладачів, доцільне застосування інформаційно-комунікативних технологій в освітньому середовищі. Статірова Ірина Олександрівна ознайомила з  системою роботи циклової комісії з упровадження інформаційних технологій в навчальний процес, розповіла про персональний сайт викладача, як ефективний інструмент обміну інформацією з колегами та студентами. Висоцька Галина Іванівна, Юрковська Ірина Сергіївна, поділились досвідом застосування інформаційно-комунікативних технологій на заняттях спецдисциплін будівельного циклу. Електронні посібники, мультимедійні презентації, відеофільми, спеціальні комп’ютерні програми (Мономах, SCAD office, Auto CAD, Archi CAD) дають можливість студентам краще засвоїти теоретичний матеріал та застосовувати набуті знання в подальшій професійній діяльності.

 

Фетова Анна Михайлівна розповіла про можливості «Хмарних технологій», зокрема, сервісу Google Drive. На практичній частині засідання викладачі мали змогу зареєструвати аккаунт (поштову скриньку) та створити власний сайт.


 

8 грудня 2016 року відбувся педагогічний семінар-тренінг для викладачів технікуму.

 

 

Тема: Розвиток професійної педагогічної компетентності викладачів.

 

 

Мета:  підвищення мотивації викладачів до активного навчального процесу; розуміння  поняття професійної компетентності та її безперервного розвитку; розвиток та вдосконалення складових професійної компетентності викладача; формування вміння працювати в групі, навичок самопрезентування.


                                                         "Моим стихам, как драгоценным  винам, наступит свой черед"

    7 грудня 2016 року в музеї технікуму пройшов літературний вечір присвячений творчості Марини Цвєтаєвої, який організувала Нікуліна З.Т. для ветеранів технікуму. 

Студенти групи К-11 (куратор Кожухаренко А.Т.) слухали сторінки біографії визначної поетеси ХХ століття, Бондаренко А., Чабан Д., Шевченко В. читали вірші. Яковчиков Д. та Михайленко П. розповіли про значення творчості Цвєтаєвої англійською мовою. Про своє захоплення творчістю М.І. Цвєтаєвої розповіла ветеран технікуму Катерина Сидорівна Штельмах. Всі учасники літературного вечора мали можливість прочитати улюблені поезії, доторкнутись до прекрасного поетичного слова. А на завершення зустрічі Даша Чабан під акомпанемент гітари заспівала відомий романс на слова Цвєтаєвої. 


З 5  по 7 грудня 2016 року в технікумі працювала комісія з акредитації спеціальності "Організація виробництва". З експертними висновками можна ознайомитись ТУТ.


9 листопада 2016 року в бібліотеці пройшов виховний захід присвячений Дню української писемності та мови. Студенти, під керівництвом викладача української мови та літератури Марусіч Наталі Юріївни, підготували цікаві повідомлення про становлення української писемності, читали поезії, брали участь у вікторині.


30 листопада 2016 року відбулося відкрите виховне заняття у  групі К-11(напрям "Комп'ютерна інженерія", куратор Боцан М.В.).

Тема виховного заходу: «Міжнародний день захисту інформації».

 

Студенти групи Овчаров Олександр, Сойкін Андрій, Пужаков Ігор, Торонченко Андрій, Щербина Андрій, Іванов Михайло ознайомили аудиторію з історією виникнення свята, законодавством у сфері захисту інформації. Ними були розроблені цікаві презентації та підібрані тематичні відео, з яких присутні дізналися  про реальні випадки втрати інформації державного та особистого характеру через втручання зловмисників. 

14-15 вересня 2016 року в Білгород-Дністровському державному аграрному технікумі пройшло засідання навчально-методичних комісій аграрних технікумів та коледжів із спеціальностей "Менеджмент" та "Право" .

Тематичний план засідання.

Впровадження використання англійської мови при захисті курсових робіт 

 

 30 травня 2016 року пройшов захист курсових робіт групи О-31 з дисципліни «Організація виробництва».  Мироненко Богдан та Чебан Валентин захищали курсові роботи англійською мовою (викладач англійської мови Лисовська І.В.).

Тематика робіт  - «Теоретичні основи та стратегія планування бізнес-плану підприємства» та «Проблемні питання організації соціальної інфраструктури на селі».       

Студенти підготували інформативні доповіді та презентації, продемонстрували добрі знання з розмовної англійської мови та спеціальної термінології.



Обласний огляд-конкурс бібліотек

 

12.06.2016 року відбувся обласний огляд бібліотек в якому бібліотека Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму зайняла ІІІ місце (фонди вище 56 000 примірників) серед внз І-ІІ р.а. в Одеській області.

 

Вітаємо колектив бібліотеки на чолі з завідуючою Медовщиковою Л.М.!

 



            Науково-практична конференція

20 квітня 2016 року в місті Одеса відбулась науково-практична конференція науково-дослідних робіт студентської молоді "Весна української державності".

             Наш навчальний заклад представляли студенти групи К-11: Чабан Д. , Шевченко В., Сафронов О.  Під керівництвом викладача Васілашко С.Д. студенти підготували презентацію і виступили з доповіддю на тему "Гетьман Павло Скоропадський: історичний портрет".


Педагогічний семінар

 

     7.04.2016 року в затишній і творчій атмосфері відбувся педагогічний семінар «Інноваційна діяльність педагога – ознака сучасності освіти»

 

   Організатори: ДУ «НМЦ  інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності внз «Агроосвіта» для викладачів спеціальностей галузі знань «Будівництво та архітектура» та «Землевпорядкування» аграрних технікумів і коледжів.

Навчальні заклади - учасники педагогічного семінару:

Немирівський коледж будівництва та архітектури Вінницького НАУ, Екологічний коледж Львівського НАУ, Рівненський державний аграрний коледж, Борщівський агротехнічний коледж.

 Участь у семінарі викладачів Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму:

Фетова А.М. «Інноваційний потенціал педагога: формування в умовах навчального закладу»;

Статірова І С. «Цифрова педагогіка – педагогіка формування творчої особистості студента засобами ІКТ»;

Юрковська І.С., слухач.


31 березня відбулось засідання методичної ради технікуму.

Тема: роль циклової комісії у формуванні та підвищенні інформаційної компетентності майбутніх фахівців.

 

Досвідом  зі створення та роботи сайту відділення поділилась голова циклової комісії будівельних дисциплін Статірова І.О.

 

Методичною радою прийнято рішення вдосконалювати роботу зі створення, систематизації єдиного інформаційного простору. Провести моніторинг забезпечення інформаційними ресурсами на кожній цикловій комісії

 


 

 

24 березня відбулось відкрите засідання циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін.

 

Тема: Цифрова педагогіка – педагогіка формування творчої особистості засобами інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій.

 

 

 

План засідання

Застосування ІКТ – вимога сучасності (Василенко С.М.)

Особливості використання проектних технологій на заняттях з історії. «Подих часу» на веб-сайті викладача. (Коріневська А.І.)

Методика використання інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні української та англійської мови (Марусіч Н.Ю., Лисовська І.В.)

    Формування творчої особистості студентів засобами ІКТ на заняттях зарубіжної літератури. (Фетова А.М.)

 

 

Аукціон педагогічних ідей

15 грудня відбулось засідання педагогічної ради-аукціону педагогічних ідей.

 

Мета: ознайомитись з методикою роботи викладачів, виявити ефективні методи і форми навчання та виховання студентської молоді; обмін досвідом.

 

Обмін досвідом, педагогічними ідеями – одна із форм підвищення кваліфікації та власної педагогічної майстерності. На засіданні педагогічної ради своїм досвідом ділились досвідчені викладачі: Бойко О.Г., Соколова Н.П., Павлюченко Н.П., Кожухаренко А.Т., Глобільченко А.В., Сєрова І.В..

Кожен представив узагальнення власного досвіду (портфоліо), форми та методи роботи, їх результативність, застосування в навчальному процесі ІКТ.

 

Домашнє завдання для кожного учасника заходу – вдосконалення, пошук, застосування традиційних та інноваційних форм та методів навчання, здійснення самоосвіти та самовдосконалення.