Конференція

     11 травня 2018 року студенти  IV та II курсів Білгород-Дністровського коледжу природокоритсування, будівництва та комп’ютерних технологій відділення «Природокористування» взяли участь у проведенні виїзної практичної конференції «Сільське господарство в житті людини». Конференція була проведена на базі Маринівської ЗОШ  Біляївського району за сприяння дослідного господарства "Покровське" селекційно-генетичного інституту  Національного центру насіннєзнавства та  сортовивчення.

     Студенти та викладачі коледжу підготували цікаві доповіді та презентації під керівництвом викладачів коледжу Бойко О.Г. та Слободян Н.В. У роботі конференції брали участь також інші навчальні заклади: Одеський державний аграрний університет, Петрівський державний аграрний технікум, а також учні шкіл Біляївського району, науковці Одеського науково-дослідного селекційно-генетичного інституту, представники іноземних сільськогосподарських проектів з розвитку плодоовочівництва на території Одещини, агрономічна служба району та господарства «Покровське». Для студентів була проведена екскурсія по господарству ДГ«Покровське» з виїздом на дослідні поля.

     Державне підприємство «Дослідне господарство «Покровське» створено у 1995 році. Розташоване в Біляївському районі Одеської області - між Куяльницьким та Хаджибейським лиманами, в зоні, яка вважається ризикованою для сільськогосподарського виробництва. Господарство безпосередньо підпорядковане селекційно-генетичному інституту. Загальна земельна площа складає 3639 га, з них 2594 га ріллі та 429 га пасовищ. На цих землях розміщено чотири сівозміни - дві польові та дві ґрунтозахисні. Основою насінницької бази є дві лінії з підготовки насіння, дві насіннєочисні машини Петкус-Гігант, машини для первинної очистки зерна. Насіння під час доробки зберігається на 2 критих токах загальною площею 58000 м2. Щороку насіння зернових культур і соняшнику реалізується майже у всі регіони України.

   Студенти дізналися, що пріоритетними напрямами у господарстві «Покровське» є вирощування оригінального і елітного насіння, виробництво молока та розведення племінних тварин великої рогатої худоби. Наші студенти, викладачі та інші учасники конференції ознайомились із сівозмінами у господарстві, фазами розвитку польових культур, з використанням сучасної техніки та інтегрованих технологій захисту рослин. Ми отримали найкращі враження стосовно рівня культури землеробства у господарстві. За участь у конференції наші студенти були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

     Крім того, агрономічна служба господарства організувала для учасників конференції дуже цікаву екскурсію до Свято-Покровського скита Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря Одеської єпархії Української Православної Церкви. Враження були неабиякі, бо розповідь та благословення настоятеля нас надихнула на роздуми про життя, місце людини у суспільстві та роль віри і духовності. На території монастиря незабаром відкривається побудований УПЦ  перший в Україні хоспіс. У хоспісі будуть отримувати гідний догляд та духовну підтримку Православної Церкви тяжкохворі люди, які страждають онкологічними захворюваннями. Всього в установі зможуть одночасно проживати близько 40 осіб.

     Ми дуже вдячні за організацію  конференції і екскурсії та увагу приділену керівництвом СГ «Покровське» та керівництвом  Маринівської ЗОШ.

 

 

Оставить комментарий

Комментарии: 0