Спортивні досягнення

Завершено фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів I-II рівнів акредитації АПК України з волейболу. Як і очікувалось усі ігри проходили в яскравій, запеклій боротьбі. 

Серед дівчат змагання проходили по коловій системі і місця розподілилися наступним чином:

1 місце - команда Рівненського державного аграрного коледжу, яка виграла усі ігри та повторила свій минулорічний результат. 

2 місце - посіли господарі - команда Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій. Отримавши три перемоги, дівчата гідно боролася з чемпіонами 2017 року але, нажаль, поступилася з рахунком 0:2 (22: 25; 23:25).

3 місце - команда Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету

4 місце - у минулорічного срібного призера - команди Білоцерківського технолого-економічного коледжу.

5 місце зайняла команда Кропивницького коледжу механізації та сільського господарства. 

Серед юнаків змагання спочатку проходили у 2 підгрупах, а потім кращі 4 команди виборювали призові місця. 

6 місце - Ніжинського агротехнічного коледжу 

5 місце - Житомирський агротехнічний коледж (25:22; 25:20)

У першому півфіналі Білгород-Дністровський коледж природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій переміг команду технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету з рахунком 2:0 (25:20; 25;19), а у другому - команда Кам’янець-Подільського коледжу Подільського аграрно-технічного університету перемогла юнаків з Липковатівського аграрного коледжу з рахунком 2:0 (25:16; 25;17)

4 місце - Липковатівський аграрний коледж вони програли технолого-економічному коледжу Миколаївського національного аграрного університету з рахунком 0:2 (19:2; 22:25)

3 місце - Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету

Далі був фінал…..

Команди Білгород-Дністровського коледжу та Кам’янець-Подільського коледжу дійсно подарували свято волейболу, показавши гарну гру усім та тримали інтригу до останнього очка. Рахунок 2:1 (22:25; 25:21; 15:11) на користь хазяїв майданчика

2 місце – команда Кам’янець-Подільського коледжу Подільського аграрно-технічного університету

1 місце - Білгород-Дністровський коледж природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій (тренер Холостенко Т.В.).

Write a comment

Comments: 0