Новини коледжу

5 грудня відбулось відкрите заняття з предмету "Фізика і астрономія" у групі К-11, викладач - Загорулько Людмила Василівна. Тема лекції - "Основні положення МКТ будови речовини та її дослідні обгрунтування". Під час лекції були використані інтерактивні вправи: "фізична вишиванка", "емпірична фізика", "впізнай мене", "дерево знань", студенти розгадували ребуси, проводили досліди.
26 грудня відбулась обласна міжвузівська економічна гра "Секрети міжнародної торгівлі". У заході брали участь студенти групи М-41 під керівництвом викладача економічних дисциплін Чуханенко Ольги Сергіївни: Гавдан Діана, Севастьянов Владислав, Сліпченко Анна
На базі Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу пройшла науково-практична конференція «Використання інноваційних технологій в освітньому просторі».Викладачі, методисти, директори та кандидати наук вищих навчальних закладів освіти Одещини обговорювали найактуальніші питання навчання та виховання сучасної молоді, ділилися досвідом з пошуку нових ефективних шляхів удосконалення навчального процесу і підвищення якості освіти.
19 жовтня було проведено бінарне відкрите заняття з дисциплін "Англійська мова за професійним спрямуванням" (викладач Пономаренко Наталя Вікторівна) та "Технологія виробництва продукції рослинництва" (викладач Стрішкова Гання Яківна).
12 вересня студенти нашого коледжу під керввництвом Нікуліної З.Т. та Коваль М.А. розповіли слухачам радіо "Новини Придністров"я" про заходи, що проводяться на базі музею Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та компютерних технологій. А саме: художня виставка "Два покоління", "З нових надходжень," вітання ветеранів, святкування Дня музею тощо.
Вітаємо викладачів коледжу з призовими місцями у обласному огляді-конкурсі на кращу методичну розробку з питань організації навчально-виховного процесу серед ВНЗ І-ІІ р. а.
З 30 травня по 1 червня в коледжі працювала комісія з акредитації спеціальності "Обслуговування комп'ютерних у складі: Голова комісії - Гученко Микола Іванович, професор кафедри комп'ютерних та інформаційних систем Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор технічних наук Експерт - Колесник Анатолій Іванович, голова циклової комісії інформатики та інформаційних комп'ютерних технологій Вінницького технічного коледжу, викладач вищої категорії.
16 березня відбулась екскурсія на фермерське господарство студентів групи В-31 під керівництвом викладачів Павлюченко Н.П. та Стрішкової Г.Я. Студенти ознайомились з технологією вирощування овочевих культур в закритому грунті: підготовки грунтосуміші, наповнення касет ,...
11 травня 2018 року студенти IV та II курсів Білгород-Дністровського коледжу природокоритсування, будівництва та комп’ютерних технологій відділення «Природокористування» взяли участь у проведенні виїзної практичної конференції «Сільське господарство в житті людини»....

Show more